agrofart.com | O nas
ustawienia | język:
O nas

Przedsiębiorstwo AGROFART istnieje od kwietnia 2009 roku.

Od samego początku właściciel orientuje swoje działania na realizację misji przedsiębiorstwa, jaką jest wyposażanie polskich gospodarstw rolnych o średnim areale w sprzęt do nawożenia i ochrony roślin. Kolejne podejmowane przedsięwzięcia mają na celu osiągnięcie możliwie najbardziej korzystnego kompromisu między wysoką jakością a rozsądną ceną. Wspomniane aspiracje niejako wymusiły współpracę z wiodącymi producentami kluczowych podzespołów (pompy Bertolini, zawory sterujące Tecomec i inne). Podjęto również szereg wyzwań w zakresie konstrukcji wytrzymałych i solidnych lanc oraz laminatowych zbiorników, które aktualnie stanowią najlepszą alternatywę dla swoich nieodpornych na uszkodzenia plastikowych odpowiedników. Liczne kontakty z kontrahentami z niemal całej Europy w połączeniu z innowacyjnością oraz dbałością o estetykę urządzeń sprawia, że z roku na rok grono naszych zadowolonych Klientów systematycznie się powiększa.

Należy pamiętać, że zgodnie z zasadą „Klient nasz Pan” do każdego zamówienia staramy się podchodzić w sposób jak najbardziej zindywidualizowany i elastyczny. Tylko w ten sposób spełnione zostać mogą nawet najbardziej wygórowane czy nietypowe oczekiwania i potrzeby rynku. Ponadto dbamy o kompleksowość oferty – oprócz produkcji urządzeń i podzespołów, świadczymy również usługi serwisowe (gwarancyjne i pogwarancyjne), wykonujemy badania sprawności technicznej urządzeń oraz niezbędne remonty.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą obejmującą najbardziej popularne modele opryskiwaczy polowych oraz podzespołów, a także do zakładki „kontakt”, w której zamieszczono wszelkie dane teleadresowe.

Copyright 2011 (c) Agrofart
Walidacja CSS3 | Walidacja XHTML 1.0